zzp RI&E
Een van de keuzevragen bij VCA** en een verplichte vraag bij VCA-P (norm eis 11.2) heeft betrekking op het inschakelen van gekwalificeerde ZZP’ers. In bijlage C van de norm VCA 2008/5.1 is dit verder toegelicht.
Een ZZP’er, die als eenmansbedrijf immers niet zelf VCA gecertificeerd kan worden, voldoet onder de volgende voorwaarden aan de eisen van de norm:
- De ZZP’er beschikt over een geldig diploma VOL VCA
- En beschikt daarbij over een eigen Risico Inventarisatie- en Evaluatie (RI&E)
- En gebruikt gekeurde en goed onderhouden materialen en middelen
In deze training worden de ZZP’ers stap voor stap begeleid bij het maken van de RI&E, de docent is Register Veiligheidskundige en kan deze RI&E’s dus ook beoordelen en voorzien van een handtekening. De RI&E is uiteraard gebaseerd op een branchemodel dat goedgekeurd is door de Arbeidsinspectie.
Deze training wordt gegeven in 2 avonden zodat ZZP’ers geen omzetderving ondervinden. De kosten bedragen € 285,- per deelnemer.Voor ingeschreven zzp'ers van zzp-online is een speciale korting van 20%. Je betaald dus slechts € 228,-
Kijk op de site van Baronije voor de cursusdata en locatie. www.baronijetraining.nl
Vraag hier de kortingsbon aan: info@zzp-online.nl
Kijk hier voor alle korting voor ingeschreven zzp' ers.







